| MRmariusica a întrebat:

Ma jucam minecraft pe un server si m am jucat o ora sau chiar mai mult ...si mi a iesit de pe server si mi-a spus server conection timed out ori conection lost, una din ele nu mai stiu. Dupa am intrat la lista de servere si imi arata un x in coltul din dreapta de sus si daca puneai mousul pe x iti arata (no connection ) si sub numele serverului scria pinging dar x - ul ala tot acolo era si daca incercai sa intri pe server arata xa se incarca dar nu intra... Ce trebuie sa fac ca sa mearga serverul din nou?

Răspuns Câştigător
| superoidxxl a răspuns:

Pai ai stat prea mult timp pe server.
Incearca sa inchizi minecraft si sa-l deschizi din nou. Daca nu merge intra
pe server urmatoarea zi.Mult noroc pe
server!

1 răspuns:
| unprietenaproape a răspuns:

Eu cred ca ar fi fost mai bine sa puneai intrebarea asta la tehnologie. sunt multi destepti pe acolo