| Winchesster a întrebat:

ma numesc Daniela (14)ani si as dori sa-mi dati niste nume provenite de la daniela-dana sa-mi pun pe site facebook si alte.va rog mult. ceva ce li va place tuturor! celui mai bun nume dau fundita (yeah)!

Răspuns Câştigător
| anyshor a răspuns:

Dany
Dana
Anyela
Ella
Elly
Danutss
Daniella
Didi
Danielle
Daneeutz
Elliutsa. Sper ca ti-am fost de ajutor, scuze dar altele nu stiu :8 pup Fundita`?thinking

2 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Daniela caramela, franzela,; Dana academiciana, biofiziciana laughing, bomboana, cucoana laughing. Nu prea imi mai vin in minte laughing

| Dana23 a răspuns:

Danny,Danna,Danuta,Aniela,Ela,Ani,Dela,Dia,Adela.