| MQ_Andrei_1995 a întrebat:

As dori si eu un nume misto de FACEBOOK, ma numesc Andrei.

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Parerea mea e ca la facebook sa iti folosesti numele+prenumele. "Nume pentru facebook"?! La id poti sa te prostesti cum vrei dar macar sa incercam sa nu transformam si facebook-ul.

| TonyTZu a răspuns:

Andrew,Andreiutzu,AnDR3yu7zU,AnDreY,AndreY Bo$$, Andrey, @ndR3y, ANDREI, ANDREY.

| treiLEI a răspuns:

Deey(u)

| Rigbby a răspuns:

Eu as baga Andy si numele sau invers

| prrocuror a răspuns:

Lasa smecheriile. pune numele tau corect ca sa fi gasit de persoane dragi tie mai usor.bafta

| TheKKosmyyn a răspuns:

Salut. Uite ceva cum iti poti personaliza numele :
Start -->All Programs-->Accesori-->Sistem Tools-->Caracter Map.
Si Il personalizezi, apoi dai copy, si dia clik acolo la facebook unde bagi numele si dau crtlv+v. Bft.

| Tytos_Bătrânu_1996 a răspuns:

Unchiul Andrei....Sau Batranul Andrei sau Andrei Gusty

| boxa97 a răspuns:

Ma bine nu iti faci facebook!

| Esi_Esi_1969 a răspuns:

Nume de Andrei:Andrei Finuţu, Andrei si Atat, Andreiul tau, Andrei Ardei, Mr Andrei sau Andrei the Boss.
Sper ca te-am ajutat vat trebuie