| piticka a întrebat:

ma numesc madalina prietenii imi spun mada. am nevoi de niste nume pentru facebook. cat mai rapid. sh fara rasp cu mada (nume de familie).

4 răspunsuri:
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Nume de familie zici? Popescu,Stoica,Moldovan,Manole,Campean,Pop,Chiobeja,Cochior,Trifan,Taranu,Ursan,Mandru,
Marc,Bencze,Rus,Pal,Truta,Tudoran,Suciu,Gheorghe(ex.:Elena Gheorghe)Voica,Bernard,Matei,Barbu,Ene,Diaconu, Ionita, Dumitru si Stan! cam atat stiu! deci daca ai scris nume de familie asa ti-am dat

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Apropo...am gasit pe net si siteul asta : http://ro.wikipedia.org/......de_familie fuda?

| metehne a răspuns:

Maduta Xd

Maddu Mada

Madduta- Blue-[Sau adaugi tu altceva dupa Madduta]

| JasperJ a răspuns:

Madalicioasa laughing