| obiwankenobi a întrebat:

ma plictisesc si as vrea sa imi dati cateva sugestii in legatura cu ce sa fac

9 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Joaca-te biliard pe gamezer.com laughing

| Iubibilăă a răspuns:

1.Incepe sa scrii o carte, sa desenezi, sa participi la concursurile TPU sau de la radio Zu, asculta muzica.
2. Citeste si afla lucruri noi pe descopera.ro.
Sunt atatea lucruri de facut in vacanta.
Toate cele bune.

| Iubibilăă a răspuns:

Sau poti sa citesti bloguri de frumusete.

| piTiCcu a răspuns:

Salut,ai putea sa iesi afara prin parc cu prietenii, la iarba verde sau sa te joci ceva cu fratele/sora prin casa Monopoly, Carti, sa faci mancare, curat etc.

| Diavolcata a răspuns:

Sa iesi afara, te distrezi, bei un suc, mergi in parc cu rolele, joci jocuri happy Etc.

| MariusSB a răspuns:

Iesi la un suc cu prietenii
Te joci un joc de gasca(trece timpul repede)

| ToxicSmile a răspuns:

Pai afara:
Iesi in parc
Mergi la o prietena
Iesi in oras
Pe pc. Sunt multe laughing :
Uite-te la filme : Saw, hostel, sucker punch..sunt multe
Joaca-te imvu, cs, metin.
Stai pe facebook
Raspunde la intrebari pe TPU
Fa' farse la telefon
Sunt multe chesti. uita-te pe youtube...
Sper sa nu te mai plictisesti. :]

Funda?batting eyelashes

| CoolBoy2012 a răspuns:

Am vazut poza de la profilul tau si numele iti place star wars nu? sunt multe jocuri pe calculator si filme. Dar omul fara lumina nu poate trai, trebuie sa iesi in parc sa joci un joc pe echipa(nu pe calculator), sa mergi la un suc, sa te plimbi, ai sa vezi ca timpul trece si nu il petreci.

| Carmina1 a răspuns:

Iesi pe afara cu prietenii.