| Catalin970 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste site-uri cu subiecte posibile la capacitate (evaluare nationala)? Am cautat si eu si am gasit unele cu multe erori sau altele pe care le facusem deja.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| R9kitty a răspuns:

Hello. De pe acest site poti downloada cele 2 modele unice de testare: http://www.didactic.ro/......esfasurare In afara de aceste 2 modele, nu s-au mai postat si altele, deoarece exista culegeri cu astfel de teste. Incearca sa le faci pe acestea. Si eu am examen si asa am facut, plus culegerile. Multa bafta >:D

| Catalin970 explică (pentru R9kitty):

Culegeri am facut pe tot parcursul anului, am epuizat toate resursele (de asta am apelat la internet). Multumesc pentru ajutor!

| R9kitty a răspuns (pentru Catalin970):

Cu placere! Si eu am terminat toate culegerile si ma gandeam ca pe net sunt mai multe subiecte, dar vad ca e doar asta, unic straight face

4 răspunsuri:
| reiders143 a răspuns:

Cauta pe siteul ministerului. eu acolo am gasit o varianta apropriata a examenul de anul trecut la cls a VIII a

| Catalin970 explică (pentru reiders143):

Nici nu mi-ar fi trecut prin cap.Multumesc pentru ajutor! ...pacat ca nu pot da 2 funde.