| anonim_4396 a întrebat:

Ma poti ajuta la jocul Transformice! Soricelul meu nu arata asa de bine si as dori sa ii schimb infatisarea (haine, accesorii, par, etc.) Si numele! Va rog mult! Fundirta+vot+laughing
Va rog am nevoie de raspuns URGENT!
Va rog FRUMOS cu PUPICI DULCI!

Răspuns Câştigător
| mosora2002 a răspuns:

Apesi pe menu apoi pe shop apoi cauti chesti si daca vreeeei esa cumperi apesi pe aia de seub ele si daca nai bani scrie la cet
/facebook
iti va da 20 de branze
dar daca nici atunci nu ai bani da pe ultima de la menu si fa ce iti ceree esi primesti 40 de branze.
funda terog am raspuns cel mai bine