| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Mai e fix o luna pana incepe vacanta de vara happy Cum va doriti sa fie aceasta vacanta, si cum o sa va petreceti vacanta? happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un sejur în concediu că mai am restant și de anul trecut!
Pa, pa.

| AikkoxD a răspuns:

Departe cu iubitul.
Să fiu realistă: prea ocupată cu bacul şi admiterea la facultate.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

O sa merg la piscina, o sa merg la o nunta, iesiri cu prietenii prin parc, terase, o sa citesc.Imi doresc din tot sufletul sa treaca greu si sa simt ca a fost vacanta, sa ma simt odihnita pentru ca am nevoie maxima.
Tu ce o sa faci?

| DanielaGroza a răspuns:

Nu prea o sa fie vacanta cu cate teme primim la scoala happy

| Cristi19991999 a răspuns:

Pai...ce sa zic o sa lenevesc pe acasa, apoi pe la stranduri apoi la mare la Costinestibig grin, ma voi juca pe pc cs mai multe funda?