| Bubble13 a întrebat:

maine de dimineata la 5 voi pleca cu tata la vanatoare. credeti ca voi rezista sa merg foarte mult pe jos avand in vedere ca se fac pauze si ca nu prea am foarte multa conditie fizica?

7 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Si eu sunt fiu de vanator happy Sincer, eu obosesc cam repede si fac destule pauze, dar rezist! Cel mai mult imi place vanatoarea de fazani si de rate, ca nu ai atata de mers... In padure e in special mai greu, dar la campie nu ar fi o problema! Culca-te devreme, daca spui ca la 5:00 (AM) dimineata vrei sa te trezesti, ca altfel vei fi obosit! Sper ca ti-am fost de folos!

| Alinuu24 a răspuns:

Wawwsmug

Daca se fac pauze...Cred ca vei rezistalaughing.

Ce pot sa-ti spun.Succes:*.Si distractiee placutaasmug.

:*.

| Alinuu24 a răspuns:

Mi-am dat seama ca esti fata laughing.
De obicei baietii au multa conditie fiziclaughing.

:p.

| AFR81 a răspuns:

Wow...vanatoare...superbhappy.Eu n'am norocul tau sad

| lazio9 a răspuns:

Cu ocazia asta ai sa capeti conditie fizica trebuie sa te obisnuiesti cu sportul, mersul pe jos doar asa poti sa fi intodeauna frumos si sanatos...

| Bubble13 explică:

Am uitat sa spun ca sunt fatahappy

| Bubble13 explică:

Si este vanatoare de mistretihappy