| Anonimul23 a întrebat:

Mi-am bagat soft pe Samsung galaxy ace. si dupa tot. mi se aprinde acolo si imi apare Samsung asa sta cat sta iar se reseteaza aia cu samsuing iar sta si iar se reseteaza. tot asa. nu stiu ce sa fac.crying ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| andreimessi a răspuns:

I-ai facut brick.asa i-am facut si eu la un galaxy fit.cauta pe xda developer si scrie la search Samsung galaxy ace brick fix.sau mai usor du-l la garantie si o sa-ti reseteze soft-ul.bafta.funda!?