| AlexissMla a întrebat:

Mi-am creat o pagina pe Facebook.Stiti ca este la alte pagini mai populare ca Shakira, Usher etc. in partea cu fotografia mai in jos este "Perete", "Informatii","Fotografii", "Evenimente"; dar mai sunt si "BandPage", "Twitter","Music","Welcome" etc.
Nu stiti cum sa imi fac si eu asa?

Please. Funda + Vot :-x

Răspuns Câştigător
| florinc_8000 a răspuns:

Incearca o aplicatie de genul http://www.facebook.com/iframehost

1 răspuns:
| natashacrown a răspuns:

Din cate stiu eu. trebuie sa ai pagina "" vedeta"" ca sa ai music twitter etc. vezi tu Usher Shakira Rihanna Mj si cine mai are asa ei canta de exemplu pe pagina lui Megan Fox nu os a vezi asa ceva pentru ca ea e fotomodel si actrita happy