| rosiemarie a întrebat:

Buna TPU.Cum fac sa adaug casute noi acolo unde scrie Perete, Informatii, Fotografii? Am creat o pagina si am incercat sa dau editeaza si ma lasa decat sa le schimb locul casutelor existente si sa le sterg. Funda!happy

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Da click la jurnal de activitati
pe setarile cronologiei si iti apare Cine poate să-mi vadă lucrurile?
dai click pe editeaza si bifezi acolo ce vrei Cine îţi poate vedea postările viitoare?
Poţi stabili gradul de confidenţialitate al lucrurilor pe care le distribui folosind selectorul de audienţă chiar acolo unde postezi. Acest control va ţine minte selecţia ta, astfel încât postările viitoare să fie distribuite pentru aceleaşi persoane, în afara cazului în care faci modificări. dai pe public si inlocuiesti cu ce vrei tu https://www.facebook.com/settings?tab=privacy§ion=composer&view