| Ionutz_9547 a întrebat:

Buna TPU.Mi-am facut un server de cs de deathrun i-am bagat bany hop si cutine cu gravitatie.Dar cand intru in el ma pune sa aleg ce vreau sa fiu si atunci cand o sa intre mai multi o sa fie 7 tero si 5 ct de exmplu.Nu stiu ce sa fac casa bage un tero si restul ct

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. In primul rand se scrie bunny hop nu bany.
2. Se scrie cutine de gravitatie (sau knife gravity) in niciun caz "cutine cu gravitatie" cum ai scris tu de alfel...
Pluginul de cutite nu are treaba cu cati tero se baga si cati ct se baga big grin
Pt chiestia cu terro este un plugin special big grin
generator terro
mai bine
da add : gmtaurus_gmtaurus
si te voi ajuta cu tot ce ai nevoie big grin
Toate cele bune bafta!

Poti da si funda daca nu te supara.