| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! Mi-am luat un iphone si m-i l-am luat in spania eu am auzit ca nu se poade decoda, eu il vreau ca sal foloesc in romania dar nu cred ca se poate decoda! oare se poate? spuneti-mi unde pot sal decodez in arad! cine da raspuns corect funda

1 răspuns:
| Drăăă a răspuns:

Depinde in ce oras stai.De documentezi si daca stai intr-un oras mare exista centre unde se pot decoda telefoane.De exemplu,eu am vrut sa trec de pe Orange pe cosmote, si vroiam sa pastrez telefonul, m-am dus la cosmote si cu 40 de lei mi l-a decodathappy. Funda?