| Street22 a întrebat:

mi-am reinstalat windows-ul ieri, si nu-mi gasesc driverul audio ma puteti ajutu, ce driver trebuie sa descarc de pe net? uitati niste informatii ca poate va pot fi de folos System Manufactuer:MEDIONPC
System Model:MS-7222
BIOS: Phoenix-AwardBIOS v6. 00PG
DAU FUNDA :d:d VA ROG AJUTATI-MA(scuze de categorie)

3 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Descarca driver genius crack-uit.Iti gaseste driverele si ti le instaleaza el.Numa sa il gasesti. Daca nu instaleaza windows 7 ca mie imi baga driveru audio singur.

| uzzy96 a răspuns:

Descarca de pe net DriverPack Solution Lite si iti gaseste orice fel de driver.bafta...

| iubita654 a răspuns:

Daca ti-a facu windowsu' altcineva intreaba-l pe el dar daca ti l-ai facut tu trebuia sa itti apara dupa ce l-ai instalat eu unstalez de 5 ani windows-uri si imi apare de fiecare data si nu mai trebuie sa il descarc. Funda?