| Street22 a întrebat:

mi-am reinstalat windows-ul ieri, si nu-mi gasesc driverul audio ma puteti ajutu, ce driver trebuie sa descarc de pe net? uitati niste informatii ca poate va pot fi de folos System Manufactuer:MEDIONPC
System Model:MS-7222
BIOS: Phoenix-AwardBIOS v6. 00PG
DAU FUNDA :d:d VA ROG AJUTATI-MA

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai instalat? Driverele sunt si in functie de sistemul de operare!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| ioiomama a răspuns:

Nu stiu incearca media player 1.7 e cel mai vechi dar merge bine