| dana_8887 a întrebat:

Buna TPU.Mi-am scapat telefonul jos si am o intrebare pot cumpara acest touchscreen pentru un Samsung corby S3650 adica daca eeste bun http://www.gsmnet.ro/......nal--15018

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Da este bun, dupa cum scrie si in nume este exact pentru telefonul tau si este si original, eu de pe site-ul asta am comandat zeci de piese pentru telefoane si pana acum nu am avut probleme.

| dana_8887 explică (pentru CristianCRS):

Multumesc!

| CristianCRS a răspuns (pentru dana_8887):

Cu mare placere, dar daca l-ai scapat pe jos trebuie sa afli sigur ce s-a defectat, altfel exista riscul sa comanzi piesa inutil.Succes.

| dana_8887 explică (pentru CristianCRS):

Pai touchscreen-ul s-a zgariat. Functioneaza, dar nu-mi place sa arate asa.

| CristianCRS a răspuns (pentru dana_8887):

Atunci e ok happy, credeam ca e ceva mai avariat