| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU

Nu am fost foarte explicita in legatura cu intrebarea legata de numele paginii.

Vreau sa imi fac o pagina (pe facebook) in care sa scriu sau sa imi spun opinia sau pur si simplu sa dau share unor stiri, publicatii etc apoi sa le comentez sau sa fac chiar eu o stire.
Nu gasesc un nume potrivit paginii caut un nume care sa contina cuvintele: Social si Media. Nu vreau ceva de genul Stiri adevarate sau Stirile de azi laughing

Multumesc anticipat
funda

2 răspunsuri:
| Revendicated a răspuns:

MediaFacs,SocialDays,Sau pur si simplu SocialMedia happy

| Popicaaaa a răspuns:

Ți neapărat să le ai pe amândouă? Singura chestia care imi vine acum in minte e " Esenta sociala, secretele din spatele titanului numit media" rolling on the floor)))) dar cred ca oleaca cam lung