| MestecGuma a întrebat:

Daca ar fi sa faceti un proiect (pe net, o pagina de facebook) despre ce ar fi si de ce?
De exemplu: un proiect despre media, stiri, publicatii unde puteti posta stiri interesante si alte materiale utile sau o pagina unde ajutati copii si nu numai sa uite de probleme si alte chestii.
Despre ce ar fi proiectul vostru? Cum ar ajuta oamenii si de ce
Funda

1 răspuns:
| ponturi a răspuns:

Urmareste blogul pestrada. ro si canalul de Youtube DinExperienta sigur ai sa gasesti raspunsuri la intrebarile despre #supravietuireurbana