| CorynutzaBeibi a întrebat:

nu prea am idei, de aceea v-as ruga sa`mi spuneti voi ce as putea face in timpul liber. sa`mi fac un hobby de care "sa ma indragostesc". ex: chitara, dans. ce ar fi mai potrivit pentru. varsta mea?batting eyelashes am 13 ani -clasa a 7`a happy

Stiu ca e o intrebare cam stupida. dar asta sunt eu. Dau funda pentru cea mai buna preocupare in timpul liber!

Răspuns Câştigător
| dumyStar20 a răspuns:

1. asculta muzica la telefon sau la mp3tongue
2. apukte de cantat [daca ai voce]
3. apukte de desenat [daca te pricepi]
4. incerak sa faci fotografii:X
5. apukte de un sport:handball, voleiwinking
6. scrie poezii :X
7.compune versuri :X
Sper ca te'am putut ajutawinking. pup:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Patrisweet a răspuns:

Ti-as sugera sa canti la chitara; pur si simplu te deconectezi de tot ce in jurul tau; este o realitate imaginara. Sper ca re-am putut ajuta! Anul Nou fericit!

| ulisa a răspuns:

Poti sa te apuci de desenat daca ai talen...de citit sau de invatatlaughing

eu am facut chitara un an si mi-a placut dar acum m-am lasat ca am intrat in a8a si trebuie sa ma pun pe invatat...sau poti sa te apuci de dans ca e interesant...sau de gatit