| ANAANAklhnkln a întrebat:

Care e hobby-ul vostru?:d
stiu ca e o intrebare stupida dar imi trebuie idei pentru un proiect in html la info
funda

Răspuns Câştigător
| CrosS a răspuns:

Hmm. interesant subiect. sincer sa fiu am stat ceva timp sa ma gandesc la ce sa-ti raspund, studiez vreo 3-4 ore pe zi ascult muzica inca vreo 2, imi castig existenta din asta si este si un hobby. pot spune ca sunt norocos. imi mai place sa pun mana pe'o carte buna si sa stau noaptea pana tarziu cu ceva prieteni de pe internet jucandu'ma Dota.

1 răspuns:
| DjGrasu a răspuns:

Pai hobiul meu preferat este sa repar pc-urile, dar mai am si altele sa merg la pescuit, desenez portrete. Funda?