| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi ocup timpul liber cu ceva gen, sa devina un hobby. Aveti idei? (Gen: Cursuri de teatru, Sa invat sa cant la un instrument, Dans) etc. Voi ce ati alege? happy Vreau idei dar si parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| Ayna a răspuns:

Dansul!
Dansez de mult timp si pot sa iti spun ca pe linga faptul ca e o ocupatie interesanta, mai ai si figura frumoasa, si in cluburi esti in centrul atentiei, dansind foarte frumos!
Si nu conteaza stilul dansului. Oricum inveti sa simti bine ritmul si sa coordonezi miscari si corpul dupa muzica!
pup!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ar fi sa aleg, as alege canto[cursuri ca sa invat sa cant din voceon the phone si dansul insa si innotul ar fi un hobby potrivit, caci pe langa faptul ca vei stii sa innoti te vei dezvolta frumos, caci totusi e un sport.
Succes!

| dedebt a răspuns:

Inot.
Eu am facut 3 ani jumate.
Si se merita.
E si relaxant.
Si te dezvolti mult. smug

| Jeny1 a răspuns:

Eu aș alege să mă eliberez de orice condiționare. http://cartilibere.blogspot.com
Fii LIBERĂ, fă exact ceea ce îți place!

| Tidiii a răspuns:

Io as zice dans apai nu tiu cat de bine te misti happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dans:X

| alexandra_5561 a răspuns:

Sport! Orice inseamna sport :d Karate de exemplu: shotokan taekwondo etc cel putin mie asta imi place sa fac