| kity_7943 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac in timpul liber, dar in afara sa intru pe TPU, spuneti-mi ce as putea sa fac!

6 răspunsuri:
| Ariia a răspuns:

Buna o optiune este sa scrii pe blog [ prima data sa iti faci un blog ] Cel mai usor este pe blogspot unde am si eu http://nebunile-mele.blogspot.com despre design gasesti aici, tot redactat de mine raspusul http://www.tpu.ro/......ti-sa-pui/ ok sper ca te-am ajutata funda?

| semix a răspuns:

Salut. hmm pai avem facebook, mess, msn, google laughing... bafta big grin

| azkan a răspuns:

Intrebarea ar putea incepe altfel: Buna TPU am XX ani! asa ar fi fost mult mai usor sa primesti recomandari.

| IzzyNailart a răspuns:

Pai gaseste un hobby. uite eu de exemplu aveam o pasiune pentru modele de unghii si o transformasem intr-un hobby. Acum hobby-ul s-a transformat intr-un loc de muncatongue Deci fa ce iti place si daca il faci si cu drag o sa ajungi la sfarsit sa scoti bani din chestia asta. pupici

| ellinaaa a răspuns:

Pai... nu sta in casa iesi afara la un suc s te plimbi sa esti la o pizza la cinema ce gen
fundita

| kyttu a răspuns:

Facebook, messenger, skype...