| Alexutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU:o3:o3... vreau si eu niste statusuri pentru niste fete care chiar sunt proaste rawwww! x-(se cred ele perfecte, dar sunt niste curvee:-j:-j

Răspuns Câştigător
| xChocoLat3 a răspuns:

Mdaa... cunosc si eu cateva din astea oh go on MA calca pe nervi da nah... Ce sa le faci oh go on. poftim niste status :* :

Nu`mi pasa ce zice lumea chatterbox Stiu ca sunt doar barfe :-J Inventate de niste tarfewinking

Ok, am inteles ideea, nu ma placi :-J
Dar, obisnuieste'te cu gandu' ca n'ai ce sa'mi faciwinking!

Tu, o să te duci dracu!
Tu bei, tu tragi, tu bagi tu nu le laşi!
Tu vii, tu pleci, te-ntorci
Tu nu spui nu whistling

Ai bani, maşina si ţoale de firma Dar ce folosoh go on, Te fac oricum, dintr`o privire eşti pe jos!winking

Eşti libeeer să ai opiniihee hee
Liber să ignori ce zic toţi cretinii oh go on

Dacă te-am speriat, indepărtează`te de microfon Du`te la tv că începe alt episod din pokemon! oh go on

Zdreanţa`I zdreanţă! oh go on

Ţi-am văzut mersu, parcă mergeai pe covru roşu :-J Plină de figure c`ai coborât din BMW`u lu` moşu chatterbox.

Eşti o zdreanţă şi înntotdeauna vei fi! devil

N`o sa inteleg niciodata fraierele care se cred perfecte oh go on Dar tot ce au sunt doar defectewinking

3 răspunsuri:
| NyckoletaKauelyta a răspuns:

Fraiero...esti prea papusa chiar sh fara toc sau fusta...
Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta ti-o daruesc cu multa dragoste!
Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
am un sufleT de copil ce refuza sa creasCa. mi`e egal cu 0 tot ce zice lumea asta proasta`!
defectelemeLe sunt calitatile tale"
Poate am aere’n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta…nu ma cunosti…nu mai comenta.ai grija d viata ta…nu d a mea "
Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte… Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire…."
Vorbeste-ma pe la spate, voi fi plina de bucurie... Critica ta ma ajuta sa-mi indeplinesc visele... Invidia ta imi hraneste orgoliul.

| MariaEllena a răspuns:

Pareti frumoase, aproape culte...atat de proaste si din ce in ce mai multe laughing

| thefighter1 a răspuns (pentru MariaEllena):

In frunte cu tine