| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau si eu niste statusuri pentru genul de fete mai proaste....plz...fundapuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| MikyAndreea a răspuns:

- Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

-Pisii.nu fii speriată. dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată!

-Manutele suuuusss, Gurita Mare:* Ma p*s pe voi tarfelor barfitoareoh go on

-Hei tu. Frumoasa din padurea adormita, nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita?;;]

-Si multe mi-ar face rau...Auzi ma..Sa se duca in mortii lorhappy

Sper sa-ti placa :*

| anyhylator a răspuns:

Bine ca recunosti big grinbig grinbig grinbig grinbig grin rolling on the floor

| cariii a răspuns:

Esti ca prima zi din saptamana, nimeni nu te place.

Ne pareti si mai frumoase, aproape culte...atat de proaste si din ce in ce mai multe!

Si eu sunt prost! Dar cand vad pe altul mai prost, rade inima in mine!

E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu!

Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea…

Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier.

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?