| giorgyana99 a întrebat:

vreau si eu niste nume de pagini pe facebook...As vrea sa fie originale si sa nu mai fie folosite.Va rog sa ma ajutati. Ofer fundita pentru cele mai originale raspunsuribig grinbig grin

3 răspunsuri:
| GreenB0y a răspuns:

GIORgiaNa Hakuna Matata Artlaughing nu stiu puneti numele tau si fi cea mai originalawinking

| giorgyana99 explică (pentru GreenB0y):

Pai da dar mai vreau sa pun si alte admine si nu merge GIORgiaNa Hakuna Matatabig grinbig grin

| sEnNzZZzaTyEEE a răspuns:

Pai depinde acum de ce pagina vorbesti. Daca vrei nume de una persoanala, pe care sa o folosesti cu priietenii, pune`ti simplu numele tau... daca vorbesti de una pentru comunitate uite cateva nume care cred ca sunt originale:
-D0ar p3ntru voi~!