| AndreitsSza a întrebat:

Particip la un concurs numit " cel mai frumos animal"! Si imi trebuie niste poze cu animale frumoase! Cine imi va da site-uri cu animale frumoase va primi funda + vot!

10 răspunsuri:
| AndreitsSza explică (pentru axeldavid):

E cel mai oribil animal pe care l-am vazut!

| axeldavid a răspuns (pentru AndreitsSza):

Si el are un suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste trisat mai bine cauta tu stiu ca este greu dar incearca din propria initiativa! Bafta!

| DihorulCuTepi a răspuns:

Astfel de concursuri sunt menite sa-ti prezinti propriul tau animal, nu poze luate de pe net!

| AndreitsSza explică (pentru DihorulCuTepi):

In concurs scria ca trebuie luate de pe net! Asa ca nu te mai baga tu daca nu iti convine!

| DihorulCuTepi a răspuns:

laughing Ma amuzi, odata ce-ai pus intrebarea pe acest site, este deschisa oricarei sugestii din partea oricui.Si sunt sigur ca acel concurs nu mentiona poze luate de pe net! In fine, as recomanda administratorilor acestui site sa nu mai permita accesul oamenilor stupizi

| AndreitsSza explică (pentru DihorulCuTepi):

Corect. Si printre acei oameni stupizi tu esti primul rolling on the floor

| DihorulCuTepi a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar pentru tine am sa fac o exceptie: TU esti acea persoana stupida, pui o intrebare pe site si te oftici cand lumea te critica! laughing esti chiar stupida si putin frigida! Din cauza unor oameni ca tine site-ul acesta e considerat paradisul idiotilor! Fa-ne un serviciu si sterge-ti contul!

Întrebări recente