| ancutzyka a întrebat:

Buna TPU pe 10iulie este ziua mea si invit cativa copii la ziua mea si nu prea stiu ce invitatii sa fac ziua mi-a fac acasa si nu prea am idei de invitatii dati-mi niste idei cea mai buna va avea funda iar celelate vot va rog ajutati-ma HELP mersi :*

Răspuns Câştigător
| LoveYou4Everrr a răspuns:

Pai sa vedem... thinking
1)AncuTzA (eu)isi invita toti prietenii la ziua ei... daca ai primit invitatia, inseamna ca esti unul din ei happy
ora:
data:

2)vrei sa te distrezi? vino la ziua mea pe data de, ora, acasa la mine

3 răspunsuri:
| LittleandLiars a răspuns:

Pai...in primul rand "La multi ani!:o3".Ai putea sa ii inviti prin telefon, mess, facebook.(siteuri de socializare) sau pe o fioaie ai putea sa ii scrii mesajul si sa o arzi putin la colturi http://www.google.ro/......tp?/imgres (ceva de genul asta) cu o lumanare aprinsa versi cativa stropi de ceara pe foaie sa aiba un aspect draguut:o3apoi o pui intr'un plic si o trimiti.Ai putea sa scrii pe o foaie mesajul si sa colorezi niste floricele si chiar ai putea face si ceva manual din hartie creponata si sa lipesti pe invitatie...in mesaj ai putea scrie

"Draga X,
Pe 10 iulie voi implini varsta de X ani si as dori sa fii cu mine la aceasta aniversare speciala. Ziua mi-o voi serba acasa la ora X unde distractia va fi in toi.Te astept!

Cu drag Anca."

Iar literele le'ai putea scrie mai speciale ceva de genul acesta http://www.kudika.ro/......e.html.Cam atat distractie placuta! Si inca o data "La multi ani!:o3"

Răspuns utilizator avertizat
| Ynutzika a răspuns:

Invitatii avion : pe o foaie scrii... ce trebuie sa scrii : Ex :"Eu (numele tau) te invit pe (data) la (ora) acasa la mine (adresa), Cu ocazaia zilei mele. Te astept cu drag!" Impaturesti foaia ca un avion si pe una din aripi scrii numele persoanei careia vrei sa i-o dai. Apoi o bagi in cutia postala sau i-o dai tu!