| ancutzyka a întrebat:

Buna TPU pe 10iulie este ziua mea si invit cativa copii la ziua mea si nu prea stiu ce invitatii sa fac ziua mi-a fac acasa si nu prea am idei de invitatii dati-mi niste idei cea mai buna va avea funda iar celelate vot va rog ajutati-ma HELP mersi

Răspuns Câştigător
| AnNe a răspuns:

Pai poti scrie ca titlutongueentru toti prieteni mei
draga...scrii numele ei sau lui.te invit cu mare drag la petrecerea mea care va avea lokpe data./. la ora...nu trebuie sa fie ceva complex ceva simplu conteaza ca ei sa se simta bine lapetrecerewinking