| juan_8547 a întrebat:

pe 31 octombrie ( adica de halloween ) raman acasa cu familia nu merg la club, dati-mi o idie ce sa fac in noaptea de 31 in afara de petrecere sad?

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Te uiti pe pereti, aia faci.

| angelo200 a răspuns:

Ia-ti o prietena sau un prieten si uitati-va la un film de groaza, dar sa fie unul de groaza rau!

| purple a răspuns:

Poti face un dovleac coplit in diverse forme sau sa le spui celorlanti membrii povesti infricosatoare dar mai intai stinge lumina...

| Camzy a răspuns:

Ai putea sa stingi toate luminile si sa te uiti cu familia sau sa inviti cativa amici sa va uitati la un film horror, sau sa asculti multa muzica infricosatoare(ex. Marlyn Manson-This is Halloween, etc.) si chiar sa faci karaoke...sa nu uiti de traditionalele mere caramelizatebig grin yummy! si dovlecelul fosforescent.Bafta!