| KIibrDM a întrebat:

Pe ce data si la ce ora se merge cu Plugusorul?

Răspuns Câştigător
| zFc a răspuns:

Pe data de 31 Pe la 4 imi pare...

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! Un an nou fericit si multa sanatate in 2012 La multi ani!
cu plugusorul se merge pe data de 31.pentru cei mici e recomandat dupa amiaza, apoi seara se merge cu plugul cei mari, mascatii.
papa si multa sanatatehappy

| Outspoken2 a răspuns:

Buna.Astazi se merge vineri 30.12. 2011 iar ora, nu conteaza la cat doresti tu.Pe 31.12. 2011 se merge cu sorcova.revelion placut! Si multa bucurie la colindat!

| samiZiciPompier a răspuns:

Da, de azi se merge. Chiar acum zbiara niste nebuni cu biciurile in strada.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Pe 1 ianuarie de dimineata

| x0x0girlm3 a răspuns:

Injur de 20:30 pe data de 31.12. 2011. Dar poti sa pleci si mai devreme si mai tarziu depinde te tine cat vrei sa stai si pe aunde vrei sa mergi sau sa mergeti :d

| beto a răspuns:

Data:31 Decembrie -seara
ora:20:00