| XxMALVIxX a întrebat:

Pe facebook sub poza de profil vreau sa imi arate ca sunt singura. Am sters multe informatii doar ca sa imi apara pe pagina de profil. Ce pot sa fac mai mult de atat?

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

laughing)) nu conteaza cate informatii ai, trebuie sa pui de la Basic Info --> Edit --> Relationship Status --> Single, si o sa iti apara sub poza de profil. Vezi sa pui Public sau cine vrei sa vada aia.

| AndreAndree a răspuns:

Pune la poza de coperta o poza pe care scrie alb pe negru~ I'm single~.

| Costantin_Iulian_Ardeleanu_1992 a răspuns:

Sa iti editezi profilul si sa pui acolo unde scrie intr-o relatie singura