| SmileAgain a întrebat:

Pe wattpad fac o poveste noua si imi trebuiesc 2 nume de fete foarte frumoase.
Cele mai frumoase primesc funda!

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Mie imi lace Giulia (nuemle meu big grin ), Evelina, Delia, Alena, Layla, Caylin si Sabrina. Daca iti plac si tie alege dintre ele 2 happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena şi Anemona, dacă e în română.
Agnes şi Lacey, dacă e în engleză.

| PerfectLife a răspuns:

Ema,Sonia,Sabina,Adriana

| Pikaciuuu a răspuns:

Diana, Caroline, Jessica, Jennifer, Anna, Raluca, Candice happy mie imi plac mai multe cele straine big grin

| DiiiAnAaaa a răspuns:

Ailyn, Noemi.happy

| MeridaOcean a răspuns:

Mie imi plac numele Farrah si Cyra (se citeste Sira).

| paulapatricia a răspuns:

Rosalinda, Anny, Betsy, Chasity, Linda, Nina, Mandy, Rose, Debby, Miranda, Paula, Patricia, Patty, Kristen, Develonne, Lana, Marina