| LoryAnime a întrebat:

Imi puteti spune niste nume japomexe de fete cele mei multe si mai frumoase primesc funda

Răspuns Câştigător
| Lilulilu123 a răspuns:

Aimi, Ai, Ayano, Haruka, Kaori, Keiko, Hanami, Kumiko, Mai, Misaki, Rin, Sakura, Yuzuki, Sayuri, Mayumi, Hana, Izumi, Ayame, Ayumi, Akira, Saori, Mika, Sayuri, Rei, Asuka, Yuzuki, Izumi,Sakura, Anko, Sasame, Akira, Fizza, Zaina, Hessa,Yakuza,Aiko, Mika, Yukano, Nanami, Keiko, Aya, Ayumi, Yuckinasa, Rin, Midori,Kirimi,Sayuri, Yumi, Airi, Sekai, Hikari, Nana, Sawako, Michiyo, Sachiko, Risa,Erina,Kanon,Ayako,Hagumi,Hatsue,Megumi,Sayori,Yuna,Shizune,Natsuki, Yuuka, Junia, Kikuri, Kotomi, Koizumi, Kagome, Kykio, Kyou, Kaori, Kumiko, Keiko, Kazuko, Yukari, Izumi.

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Aurica
Marta
Tanta
Florica

| Armenianeek a răspuns:

Aika, Aiko, Aimi, Amaya, Ayako, Haruki, Hideko, Jun, Izumi, Kaori, Kioko, Maiko, Manami, Rei, Mizuki, Naoko, Miwa, Minori, Kyoko.