| yrynica a întrebat:

Pentru cei care locuiesc in Iasi, recomandati-mi o scoala de soferi buna dar si ieftina.

Răspuns Câştigător
| adyf88 a răspuns:

Nu exista scoala ieftina si buna. Cauta un instructor autorizat care sa lucreze pe cont propriu. Iesi mai ieftin asa. Dar daca totusi vrei scoala, Viovas-ul e ok. Are instructori foarte buni!

4 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

AutoSport.
Sunt atat de multe, incat ai de unde alege. Alege-ti una mai aproape de casa. Astfel mai cunosti traseul.
AutoSport e in Dacia.

| Ƨirenia a răspuns:

Am eu in cartier- "AutoJordache" numai ca nu stiu nimic despre ei laughing. Cauta pe net.

| Rock10 a răspuns:

Eu am facut anul trecut la AutoVIP.
Am fost mulțumit de serviciile lor. E mai important instructorul (să fie calm și atent ) decât firma.
Am facut pe un Ford Fiesta și am dat în jur de 700 de lei ( cu reducere pentru studenți). O să te mai coste fișa medicală și testul psihologic vreo 90 de lei. Cam cu 800-900de lei(dacă vrei alt tip de mașină) rezolvi problema școlii!

Succes

| krysti22 a răspuns:

AUTO Tody Family http://www.tody-family.ro/. Are instructori foarte buni!