| anonim_4396 a întrebat:

Ce scoala de soferi imi recomandati din iasi? happy, daca nu ce instructor? Funda pentru cea mai buna!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.autoblack.ro
Am facut scoala la Autoblack si am fost foarte multumita.Cred ca este una din cele mai serioase scoli de soferi din Iasi. O recomand.

4 răspunsuri:
| Radu_5773 a răspuns:

Amso, funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei o scoala adevarata, alege Top Driving School!

| jordy_4622 a răspuns:

Auto Training Expert-Instructor:Iordache Ionut; tel:0742154348.

| CornelG a răspuns:

Recomand cu caldura Ellyssa Driving School de pe str. Ipsilanti 39, intra pe ellyssa.ro pentru amanunte