| CrazyLife a întrebat:

Buna TPU peste cateva zile o sa plec la tara ce as putea face ca sa nu ma plictisesc in masina? Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Să mă suni phbbbbt,să asculţi muzică, să spui bancuri cu părinţiihee hee, dacă mai eşti cu cineva de ex un prieten în maşină poţi lua nişte cărţi de joc, te poţi juca pe telefon sau să faci brăţările prieteniei. big grin

Bye.

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Ai putea asculta muzica.sau sa intri pe mess de pe mobil
Sau sa te joci pe mobil.
etc

pa, pa

| illloveyouforever a răspuns:

Asculta muzica,citeste o carte,joaca-te pe telefon etc,vorbeste cu ceilalti pasageri,vorbeste cu cineva prin mesaje,joaca fazan sau alte jocuri de genul cu ceilalti pasageri, joaca carti cu ceilalti(nu si cu soferullaughing ), admira peisajul etc...

| iLexii a răspuns:

Pai eu de obicei cand plec la tara dorm. asa timpul trece mai repede happy dar daca nu ai somnik. joaca-te, deseneaza, citeste, te poti juca pe telefon. ce iti place tie cel mai mult :X:X fundita? big grin

| Ioana1996_3609 a răspuns:

1.Ai putea asculta muzica pe MP3, telefon sau chiar la radio.
2. Poti juca diferite jocuri cum ar fi Biscuitele, X si 0, Avioanele, etc. cu mama, tata si fratele/sora daca aibatting eyelashes
3. Daca iti place sa citesti ia o carte cu tine. cu toate ca e foarte plictisitor sa citesti in masina. iti da o senzatie asa de oboseala.
4. Ia'ti cateva foi, carioci, culor si... DESENEAZA love struck!
Funda?batting eyelashes