| TatarOvidiuIonut a întrebat:

Plz as dori un cont pe mt 2 ro orce sv rasa ninja sau razboinic de preferat razboinic sa aiba lv 18 20 25 30 cu iteme bunicele! Plz dau funda la conturi bune!

Răspuns Câştigător
| Mus1k a răspuns:

Baga id meu in lista iti dau un ninja de 29 p server gemini regat rosu. Are iteme destul de bune pe el. are M2 la ambuscada si poti face M3 ca mai am o carte acolo in inv ID meu : robert_gripz

11 răspunsuri:
| TatarOvidiuIonut explică:

Tiam dat add id meu este ovidiu_nicolita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont pe mt2 ro speed pentru cont pe ro bunicel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu de 38 si nu ma mia joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallz TPU! vreau si eu un cont orce regat nu conteaza da sa aiba iteme bune lvl 18 20plzzzz...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dau cont mt2ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul acesta este warrior lvl 27.are iteme bunicele. til dau tie deoarece eu nu mai joc.numele didashi si parola 987654321. warriorul este pe serverul aries.bafta la joc.

| vescan4ever a răspuns:

Am pe leonis razboinic, lvl 34 il dau cu 1 eur in csomote, daca esti interesat id u meu e onoreltupitza

| codry90 a răspuns:

As dori si eu un cont de mt2 ro macar lv 17 si ceva iteme bune

| FabyxDFullEnerGy a răspuns:

Dau cont 94 ninja si 95 warr pe empire mt2 server cronikal ff bun iteme ffffffffffffffff tari pe un cont lv peste 50-55 pe ro Aries sau alt svr contact:faby.stelistu e real (fara tzepe va rog)O Zi Placutabig grin:*:$:Btonguewinking