| fluture156 a întrebat:

Puteti sa imi dati idei pentru probe pentru un concurs de Dragobete?

Răspuns Câştigător
| SSophie a răspuns:

Pai o proba ar fi:Recunoasterea partenerei! in ce consta:Baietii legati la ochi trebuie sa-si recunoasca partenera prin atingere, fetele stau toate in linie iar in momentul cand baiatul este legat la ochi fetele isi schimba locurile intre ele, cerceii, coronitele, se ridica pe varfuri, sa ii induca in eroare...Iar la final baiatul trebuie sa scoata o fata in fata care crede ca ar fi partenera lui..Sau ar mai fi o proba sa nu aveti perechile formate, adica asta pentru inceput fetele stau de o parte cu nr la spate sa nu se vada, iar baietii vin si extrag cate un numar si asa s-a format o pereche si asa mai departe...Multa bafta!

4 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Poi declaratii de dragoste, cine toaca ceapa mai bine, cat timp rezisti ca sa saruti, etc.

| fluture156 explică:

De probe*

| Enigel68 a răspuns:

Concurs de declaratii de dragoste, de poezii adresate iubitului sau iubitei/de tablouri/desene, de interpretarea unor cantece de dragoste