| andreeateuraste a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie ce zodie sunt in zodiacul chinezesc? Sunt capricorn.

7 răspunsuri:
| AAAA31 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/horoscop/chinezesc afli aici dar zodiile sunt pe ani nu pe luni

| Smile94 a răspuns:

Zodiacul chinezesc se calculeaza in functie de ani nu de o anumita luna, revino cu anul si te vom ajutabig grin

| DianaScorpio a răspuns:

In zodiacul chinezesc, pe langa zi si luna, conteaza foarte mult anul in care te-ai nascut! Daca nu ne spui data exacta cu tot cu an, nu avem cum sa iti spunem.

| JustSimple a răspuns:

Daca andreea-ma-uraste de ce sa ii zic?laughing)

| Raluka98 a răspuns:

Si eu sunt capricorn, in zodiacul chinezesc esti tigru

| andreeateuraste explică:

| SpN_3254 a răspuns:

Buna... daca ne spui si in ce an te-ai nascut o sa iti spunem big grin