| anabellafeonix a întrebat:

puteti sa ma ajutati cu niste idei de martisoare facute manual? va rog frumos dau funda la raspunsul folositor

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| LoL2000 a răspuns:

Eu una mi-am facut anul trecut cu carton colorat, si ata, si nasturi colorati, sau orice fel, ori cu bile sau cu hartie creponata cum vrei si cu o foarfeca de aia cu zimtiwinking ies foarte fain adica mie asa mi se par laughing bafta thumbs up

| alexutza390 a răspuns:

Buna...poti face martisoare din hartie, cu diferite forme... fluturasi, florihee hee