| SmiLe_GiuLi_1999 a întrebat:

Imi dati va rog niste idei de decoratiuni de primvara sau martisoare facute manual...Chiar si siteuri cu idei big grin...Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Madellina a răspuns:

Te poti inspira de aici: http://lalaflorentina.blogspot.ro/2012/02/blog-post.html

1 răspuns:
| ema_2625 a răspuns:

Cu ocazia sosirii primaverii poti decora folosind flori artificiale sau naturale,desene sau tablouri cu anotimpul primavara, obiecte decorative facute manual:ghiocei; iar martisoarele le poti face manual din hartie creponata sau glasta facuta in diferite forme, sub forma de floare, poti utiliza si sclipici pentru a da stralucire florilor, snururi de martisor.