| ecristinamc a întrebat:

Martisoare realizate manual
Va rog frumos imi puteti da si mie sfaturi poze(POZELE LE PUTETI LUA SI DE PE NET) cum sa fac martisoare de mana adica nu sa le cumpar cum sa creez martisoare, felciitari, am niste idei de dimploma dar nu stiu sigur cum sa arate pls.ma ajutati va rog?
O sa fie o expozitie l wilmark ploeisti iar eu cu 3 colegi voi repereezenta scoala.va rog?
idei?
raman sa va ajuit si eu si raman vesnic recunoscatoare pls

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut ca se faceau martisoare din diferite forme de macaroane si le colorau cu lac sau ceva big grin aratau foarte dragut:Xasa o sa facem si noi la scoala cateva, fiecare trebuie sa vina cu cate-o idee big grin

5 răspunsuri:
| ecristinamc explică:

Octavian am cautat acolo si nu am gasit ce aveam nevoie sa stiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ain nevoie de ajutor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, din plastilina se realizeaza foarte usor! Trebuie doar sa iti folosesti imaginatia, si atata tot!