| gabriela02 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti si mie farse, glume pentru 1 aprilie. dar ca sa le pot face familiei colegilor de la scoala. sa nu fie ceva care nu se poate realiza prea usor. multumesc! funda!

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

1.Fa semne disperate dupa un taxi. Dupa ce acesta va opri, deschide usa, pune piciorul drept cu siretul descheiat pe pragul masinii si incheie-te la siret. Dupa care te ridici si ii spui un "Mersi frate!" iar apoi inchizi usa. Recomand ca mai apoi, pentru a evita furia taximetristului, sa fugi cat te tin picioarele.
2.Cumpara o punga de chipsuri, de preferat una cat mai mare. Toarna piper macinat peste chipsuri incercand sa agiti punga in asa fel incat sa nu versi continutul. Mergi la colegii de clasa, servici etc si serveste-i insistent.
3.Adauga in cutia de lapte putin colorant alimentar. Nu e daunator in nici un fel dar surpriza o sa fie foarte colorata.
4.Lipeste cu superglue o moneda pe strada sau in general intr-un loc pe unde trec multi oameni. Apoi stai pe undeva pe-aproape si priveste cum isi rup unghiile incercand sa ridice moneda.
5.Aduna cat mai multe ceasuri si fixeaza-le alarma foarte devreme. Apoi ascunde-le peste tot in camera victimei.
Funda?

| ChipsuriLays a răspuns:

1.sa ii spui familiei ca ai dat un test important si ai luat 3 sau 2.
2.sa o / il suni o/il prietene / prieten si sa te certi cu el sa il injuri din astea.
sper ca te-am ajutat!
Pwp:*