| andreigreen a întrebat:

puteti sa-mi ziceti niste telefoane cu touch sau tastatura qwerty cam pana in 350 ron cu camere bunicele si slot card!

Răspuns Câştigător
| BogdySS a răspuns:

Iti recomand Samsung s5230 Star: http://www.emag.ro/telefon-mobil-samsung-s5230-noble-black/pd/E0RG3BBBM/

1 răspuns:
| crisbebe a răspuns:

Http://www.emag.ro/......riceasc/p4 parerea mea e ca poate telefonul care imi place mie nu iti place si tie si asa mai bine te uiti tu singura aici si gasesti ceva ce iti place
p.s:e site de incredere si sunt noi noute sar poti sa te uiti doar la telefon si il cumperi din alta parte