| LoveIsAllNeed a întrebat:

Ce telefoane noi stiti si voi?
Cu touch screen sau tastatura qwerty...pana in 600 leibig grin

4 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

Nokia 5228 il am eu si are camera 2 megapixeli, memorie interna 50mb, wi-fi, net, ovi, dictionar, convertor intr-un cuvant e folositorhappy

| Georgic7 a răspuns (pentru SongokuJR):

Sall am si eu un Nokia 5228 unde sa ma uit daca are wi-fi?

| SongokuJR a răspuns (pentru Georgic7):

Eu am net si am dat pe ovi si acolo sunt aplicatii gratuite si am rasfoit paginile si l-am gasitwinking

| So0uNd77 a răspuns:

LG optimus net e 6 mil e super bun are wi-fi gps happy cauta pe google despre el e foarte bun ..il am si eu