| CosmiNel24 a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti un tip de farsa? Si daca se poate sa nu-mi dati raspunsuri cu zapada deoarece nu prea a nins.

Funda!
big grin

Răspuns Câştigător
| Edward_Marian_1993 a răspuns:

Salut, daca vrei sa faci o farsa prietenilor de revelion, cand ei dorm sau sunt in influenta alcolului poti sa joci jocul cu lingura iti trebuie doar 3 linguri si 2 oameni si o ''gasca'' si unul trebuie sa stea in spatele gastii poftim linkul: http://www.youtube.com/watch?v=O4LJU_sqRxA
Sper ca te-am putut ajuta!

9 răspunsuri:
| 구미호 a răspuns:

Daca locuiesti cu acea persoana poti sa iei sapunul si sa pui un strat de lac de unghii transparent,inversezi cutia de sare cu cea de zahar(clasic),suni la usa si fugi(din nou,clasic), suni acea persoana cu numar ascuns si ii spui ceva gen:"de ce te iei de sor'mea? vrei s-o incasezi?", spune-i acelei persoane ca vrei neaparat sa te intalnesti cu ea intr-un loc A si e urgent si spune-i ca ai ajuns, apoi spune-i ca trebuia sa va intalniti in locul B, iar dupa vreo 30 de minute spune-i ca tu nici nu te-ai pregatit si ca esti in pat, ca nici macar nu i-ai spus sa va intalniti undeva. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pocnesti petarde cand doarme, le pui intr-o oala sa vezi ce misto se aud si o tii deasupra capului, sau langa el/ea da' sa ai grija sa nu-i dea una peste oala. Daca nu sunteti atat de apropiati, atunci un bulgar de noroi peste ochi ajunge.

| franco2003 a răspuns:

E fata sau baiat?

| CosmiNel24 explică (pentru franco2003):

Baiat

| franco2003 a răspuns (pentru CosmiNel24):

Cumpara o masca si speriel

| Hinata1999 a răspuns:

Pune sare pe periutele de dinti.

Fa semne disperate dupa un taxi. Dupa ce acesta va opri, deschide usa, pune piciorul drept cu siretul descheiat pe pragul masinii si incheie-te la siret. Dupa care te ridici si ii spui un "Mersi frate!" iar apoi inchizi usa. Recomand ca mai apoi, pentru a evita furia taximetristului, sa fugi cat te tin picioarele.

Pune-ti o colega/colegul sa iti sune prietena/prietenul si sa se dea drept actuala prietena.

Aduna cat mai multe ceasuri si fixeaza-le alarma foarte devreme. Apoi ascunde-le peste tot in camera victimei

Funda? big grin

| xBianca333x a răspuns:

Pai daca doarme, poti sa iei niste casti i le pui la urechi si dai muzica rock la maxim!

Faci o limonada si pui otet in ea!

Faci niste spagetti si pui viermi morti in ele (asigura-te sa pui ketchup sau alt sos rosu )

Du-te prin surprindere cu un costum de "moartea" cu o coasa si speriel.

Succes :3

| CosmiNel24 explică:

Din toate raspunsurile, mi s-au parut cele mai bune din partea lui Edward si Deny insa acum tin cont de ora postarii raspunsului si il dau castigator pe Edward.
Toti ati fost buni numai ca am doar o fundita amarata sad