| ChrisInFamous a întrebat:

Buna TPU.ro! O intrebare. Ce faceti cand va plictisiti?

FUNDA pentru cel mai detaliat raspuns

Răspuns Câştigător
| Codruta a răspuns:

Pai cand ma plictisesc incerc sa fac ceva sa imi treaca plictiseala laughing

Ma uit la tv, raspund la intrebari de pe TPU, citesc, rezolv teste pe clopotel.ro, ies afara cu prietenii, scriu in jurnal, compun poezii, cant, dansez, ma uit pe revistele vechi, ascult muzica, stau pe mess, pe hi5, facebook, TPU, dorm, imi fac unghiile, probez haine, desenez, vorbesc la telefon :p

Poti face o gramada de lucruri!
Sper ca te-am ajutat!
Paa!

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Cand ma plictisesc:
ascult muzica
ma uit la TV
ma joc pe net
ies afara
stau pe mess
ma uit pe reviste
joc fotbal

sper ca ti-am fost de ajutor...
si eu ma plictisesc de multe ori dar daca iti gasesti o activitate placuta e usor

| iza03zu a răspuns:

Buna...pai cand ma plictisesc imi aprind calcularul intru pe facebook ma joc, imi pun si muzica intru pe mess vb cu prieteni, mai incolo aprind televizorul caut un film sau il iau de pe netbig grin
Sau imi chemi cativa prietene la mine... ori ma duc in parc sau la meclaughing sunt multe metode ca sa nu te plictisesc...baftabig grinhappy

| მղղzყ a răspuns:

:-> Stauu p mess si vb ca prietenii...
:-> Vad cateva filme foarte bune...
:-> Citesc o carte care imi place...
:-> Raspund la intrebaru de pe TPU...

| andrei0andrei a răspuns:

Ori caut un joc online ori stau pe chat ori ies peafara ori stau pe mess ori ma uit la un film pe net

Răspuns utilizator avertizat