| miku0101 a întrebat:

TPU ...am o intrebare : In timpul liber ce faceti cand va plictisiti? cel mai distractiv raspuns : fundita *.* rose

Răspuns Câştigător
| Zendaa a răspuns:

Cand ma plictisesc incerc sa ma machiez ca un clovn,invit o prietena,facem un filmulet si il punem pe youtube,apoi asteptam comentarii.
Sau poti sa te uiti la NigaHiga, RWJ, Annoying Orange...hmm,poti sa arunci baloane cu apa de la geam,sau sa faci farse la telefon?
Aaaa, bine ca tu stai degeaba ca un fular si eu muncesc ca o haita de sclavi, macar pisa o idee... ceva!

6 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Secs cu găinile bunicii

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ma dau cu capu de pereti
Pun Gorgoroth si dau din cap.
O enervez pe mama
Ma uit la tv,stau pe TPU,modific poze, stau pe mess, fac farse etc

| F13Meteor a răspuns:

Impusc cate'o rata; x

| Almătte a răspuns:

Alerg dezbracat pe afara.

| miku0101 explică:

Ok merci mult.