| liceu a întrebat:

Buna TPU si utilizatori! As avea o rugaminte la voi! Aveti cumva sau stiti pe cineva care ar vrea s-a dea spre adoptie (gratis), un/o catelus/a care nu creste mult, pentru un apartament. De exemplu(dau doar cateva, dar nu conteaza daca nu e din care zic eu):
-Westie
-Shih Tzu
-Bichon
- Si multi alti care nu cresc foarte mari

Nu prea sunt sigura cu paginile de pe net.

Va multumesc! si daca chiar veti va dau o funda mare de tot

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un catel pe un apartament? dau eu.ca am la munca o gramada de catei.da, cine da apartamentul pe un catel?

| liceu explică (pentru anonim_4396):

Ai inteles grasit. vreau un caine ca sa-l tin in apartamentlaughing

| EmanuelaZ a răspuns:

Am eu o catelusa de 5 zile. Daca astepti inca o luna, o luna si jumatate, as fi bucuroasa sa ti-o dau. E talie mica, alba cu 2-3 pete negre.